HosqeLdiNiZz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HosqeLdiNiZz...

SusurLuk AnadoLu Lisesi Forum Sitesi..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

karabasanla tanışma

5 posters
YazarMesaj
serpil
Çömez xD
Çömez  xD

karabasanla tanışma Empty
MesajKonu: karabasanla tanışma   karabasanla tanışma Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 6:20 pm

Karabasanla İlk Tanışmam
19 yasima gelene kadar Karabasan'in ne adini ne de sanini duymustum. Taki o geceye kadar... Gece uzerimde hissettigim iki elin baskisiyla uyanmistim.O iki el beni yatakta hafifce saga sola salliyordu. .Duvara dogru donuk yan yatmis vaziyette oldugum icin arkamdakinin kim oldugunu anlayamadim. Arkama donmek istedigimde kipirdayamadigimi farkettim.Hareket edemiyordum.Cok uykum oldugu icin fazla ustunde durmadim gelenin annem oldugunu zannedip uykuma devam ettim.O gun ilk karabasan deneyimimi yasamistim.
Ona Dokundum
Ertesi gun gece bir durtuyle uyandim ve gordugum manzara karsisinda dehsete dustum. Kapkaranlik odanin icerisinde bir cift korkunc goz bana bakiyordu.Yerimden firlayip isigi acmak icin davrandim ama kipirdayamadigimi hissettim.Ne kadar cabalarsam cabalayim bir guc beni tutuyordu.Ciglik atmaya calistim nafile, sesim solugum cikmiyordu.Sadece gozlerimi oynatabiliyordum ve o seyle goz goze gelmemek icin baska yerlere bakiyor bir yandan da yataktan kalkmak icin ugrasiyordum.Bir muddet sonra cozuldugumu hissedip yataktan firladim.Annem yanima geldiginde agliyordum.Beraber yattik.Ben kolumu yataktan disari cikacak sekilde basimdan yukari dogru atip yatttim.Birden avucuma yumusak bis sey degmeye basladi.Sanki satene benzer yumusak bir kumasti.Giderek agirlasmaya ,agirligin etkisiyle de kolum yavas yavas assagi cekilmeye basladi. Kolumu hemen geri cekmek istedim ama o anda yine kipirdayamadigimi farkettim .Ama korkmuyordum, ne de olsa yanimda annem vardi.Icimden ufak capli bir kufur ettim.Iste o anda hayatimin hatasini yapmistim.Korku filmlerindeki tarzdan bir gurultu kulaklarimda yankilanmaya ve cinlamaya basladi neye ugradigimi sasirmistim ayni zamanda beni yatagin icinde bir saga bir de sola hizli hizli salliyordu..Yatagin icindeki sallantimdan annem uyanip beni tuttu ve o anda kendime gelebildim.Resmen carpilmistim.
İmportantMan
GaLaTaSarayLı Üye
GaLaTaSarayLı Üye
İmportantMan

MesajKonu: Geri: karabasanla tanışma   karabasanla tanışma Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 6:43 pm

tırstım paylasım için saol
SeDaNuRr...
ÇaLıŞKaN Üye
ÇaLıŞKaN Üye
SeDaNuRr...

MesajKonu: Geri: karabasanla tanışma   karabasanla tanışma Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:39 pm

tanıştığıNa memnun musunn kardeŞş Very Happy
qeorqe_bush
ADMiN..!
ADMiN..!
qeorqe_bush

MesajKonu: Geri: karabasanla tanışma   karabasanla tanışma Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:40 pm

çoq memnunmuş Very Happy
silverstone
ÇaLıŞKaN Üye
ÇaLıŞKaN Üye

MesajKonu: Geri: karabasanla tanışma   karabasanla tanışma Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 6:15 pm

buna benzer bi hikaye daha duymuştum ama bu daha korkunç baya korktum yaa

karabasanla tanışma
1 sayfadaki 1 sayfası