HosqeLdiNiZz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HosqeLdiNiZz...

SusurLuk AnadoLu Lisesi Forum Sitesi..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

En çok beğendiğiniz filmi bizimle paylaşın...

2 posters
YazarMesaj
qeorqe_bush
ADMiN..!
ADMiN..!
qeorqe_bush

En çok beğendiğiniz filmi bizimle paylaşın... Empty
MesajKonu: En çok beğendiğiniz filmi bizimle paylaşın...   En çok beğendiğiniz filmi bizimle paylaşın... Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 6:52 pm

Sizi çok etkileyen, izlediğinizde çok sevdiğiniz ve unutamadığınız o filmin adı neydi?

(Kaç yılında çekilmiş olduğunu ve başrol oyuncularını hatırlıyorsanız yazabilirsiniz. Film hakkında yorum yaparsanız bizi mutlu edersiniz)
qeorqe_bush
ADMiN..!
ADMiN..!
qeorqe_bush

MesajKonu: Geri: En çok beğendiğiniz filmi bizimle paylaşın...   En çok beğendiğiniz filmi bizimle paylaşın... Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 6:58 pm

İlk yanıtı ben vermek istedim. İzlediğimde çok sevdiğim ve hala unutamadığım filmin adı: Yapay Zeka isimli 2001 yapımı bir filmdi. Oyuncularını pek hatırlamıyorum ama orda ileri teknolojide robot bir çocuk vardı. Bir aileye evlatlık gidiyodu. Ailenin bi de kendi çocukları vardı. Robot çocuğu kıskandığı için ona kötülük yapıyodu. Robotun ise tek derdi gerçek bir anneye sahip olmaktı. Böyle devam ediyodu. Gerçekten acıklı bir filmdi. Sonunda yanlış hatırlamıyorsam bir günlüğüne de olsa bi anneye kavuşuyodu. Aradan yıllar geçti. Çok fazla ayrıntı hatırlammıyorum ama gerçekten çok beğenmiştim...

Sizinde yorumlarınızı bekliyorum...
İmportantMan
GaLaTaSarayLı Üye
GaLaTaSarayLı Üye
İmportantMan

MesajKonu: Geri: En çok beğendiğiniz filmi bizimle paylaşın...   En çok beğendiğiniz filmi bizimle paylaşın... Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 5:55 pm

sırada ben varım canberkcım 300 spartalı ve american pastsı 6 Laughing

En çok beğendiğiniz filmi bizimle paylaşın...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kim En son hangi filmi izledi